Usługi

separator

Gdy uważasz, że ubezpieczyciel zbyt nisko wycenił Twoją szkodę, to zgłaszasz się do nas. To proste i przede wszystkim skuteczne dla Ciebie!

Jesteśmy grupą rzeczoznawców z dziedziny motoryzacyjnej, którzy na pierwszym miejscu stawiają Twoje dobro i Twoje korzyści. Dlatego każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, aby optymalnie dopasować zakres usług do Twoich potrzeb. Liczysz się Ty i to, czego potrzebujesz.

Stawiamy na profesjonalizm. Dlatego nasze usługi świadczą wykwalifikowani specjaliści, którzy na branży motoryzacyjnej zjedli zęby Analizując setki przypadków zdobyliśmy niezbędne obycie w kwestii wyceny szkody i w zasadzie na pierwszy rzut oka jesteśmy w stanie ocenić, czy ubezpieczyciel nie próbuje zaniżyć tej kwoty. Czasami mogą to być różnice liczone w tysiącach złotych!

Nasze niezależne wyceny są podstawą do tego, by ubiegać się o wyższe odszkodowanie i realne wynagrodzenie strat. To oręż w Twoim ręku w trakcie nierównej walki z ubezpieczycielem, starającym się niesłusznie obniżyć należną Ci kwotę.

W jaki sposób jesteśmy w stanie Ci pomóc?

 • weryfikacja kosztorysu naprawy

  Weryfikacja kosztorysu naprawy

  Otrzymałeś kosztorys naprawy, który budzi Twoje wątpliwości? Zweryfikujemy go dla Ciebie ponownie, tak abyś mógł rozliczyć szkodę w satysfakcjonujący sposób. Rozpatrzymy sprawę zwracając uwagę na wszystkie korzystne dla Ciebie okoliczności.

  Zastosujemy odpowiednie stawki roboczogodzin, stosowne części o odpowiednich wartościach, adekwatne materiały naprawcze. Ocenimy zastosowane amortyzacje, a wszystko po to, abyś był pewien ile tak naprawdę kosztuje naprawa Twojego pojazdu. Rzetelna wycena tych elementów to podstawa odpowiedniego i dostosowanego do danego przypadku odszkodowania.

 • kosztorys naprawy pojazdu

  Kosztorys naprawy pojazdu

  Rzetelna wycena szkody w pojeździe. Umawiamy fizyczne oględziny rzeczoznawcy. Ten wnikliwie dokumentuje powstałe szkody/zdjęcia/notatki. Dokonuje niezbędnych pomiarów oraz wyliczeń. Następnie sporządza kosztorys naprawy, bądź wyceny wartości auta. Wszystko po to, aby jak najdokładniej opisać Twój przypadek i wesprzeć Twoje starania o należne Ci odszkodowanie.

 • wycena wartości pojazdu

  Sporządzanie wyceny rynkowej wartości pojazdu

  Chcesz wiedzieć ile jest warte Twoje auto? Planujesz zakup pojazdu i chcesz mieć pewność, ile powinieneś za nie zapłacić? Jeśli nie chcesz przepłacić, to zgłoś się do nas! Wykonamy dla Ciebie wyliczenie wartości auta na podstawie przedstawionych dokumentów. Nasz rzeczoznawca rzetelnie określi, jaką wartość przedstawia dany pojazd, co da Ci kolejne argumenty w negocjacjach ostatecznej ceny zakupu.

 • wartość pojazdu po szkodzie

  Sporządzenie rynkowej wartości pojazdu po szkodzie

  Jeżeli masz do czynienia ze szkodą całkowitą, bądź chcesz wiedzieć ile wart jest Twój pojazd w stanie uszkodzonym, to dokonamy dla Ciebie stosownej wyceny. Taka wycena da Ci konkretną wiedzę w kwestii kwoty, za jaką możesz sprzedać uszkodzony pojazd. Da Ci także konkretne podstawy do podważenia decyzji ubezpieczyciela przy wypłacie szkody, jeśli ten znacząco zaniżył kwotę, ze stratą dla Ciebie.

 • sporządzenie niezależnej opinii rzeczoznawcy

  Sporządzanie niezależnej opinii rzeczoznawcy

  Dokument ekstra, jeżeli potrzebujesz czegoś więcej niż dokumentu w postaci kosztorysu czy wyliczeń wartości. Zapewnimy Ci uzupełnienie niezbędnych papierów o opinię niezależnego, licencjonowanego rzeczoznawcy. Ten konkretnie uargumentuje swoje wyliczenia i wszelkie dokumenty w sprawie odpowiednim opisem poświadczonym podpisem. W ten sposób dokument stanie się konkretnym argumentem w negocjacjach kwoty należnego odszkodowania.

 • analiza wypłat z ubezpieczalni

  Analiza wypłat

  Jeżeli czujesz, że ubezpieczyciel dopuścił się naruszeń przy rozliczeniu szkody, bądź kwota odszkodowania którą otrzymałeś wydaje Ci się zbyt niska, to możesz mieć rację. Mało tego, zazwyczaj tak jest – ubezpieczyciele działają na swoją korzyść, celowo zaniżając wycenę. W takiej sytuacji koniecznie skontaktuj się z nami, a przeanalizujemy dokładnie Twoją sprawę. Podpowiemy możliwe rozwiązania tak, abyś mógł wybrać najbardziej optymalną drogę działania. Grono wykwalifikowanych specjalistów pozostaje do Twojej dyspozycji.