O firmie

separator

Jesteśmy grupą rzeczoznawców trudniących się w kwestiach motoryzacyjnych. Pomożemy Ci ustalić, czy wycena doznanych przez Ciebie szkód w wypadku komunikacyjnym jest prawidłowa i adekwatna do poniesionych przez Ciebie strat. To nasza działka!

Gdy czujesz, że ubezpieczyciel celowo zaniża wysokość Twojego odszkodowania, to kierujesz się do nas. My, przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi, określamy rzeczywistą wartość szkody i przygotowujemy kosztorys potencjalnych napraw. Wspieramy Cię w walce o to, co Ci się należy i robimy to skutecznie.o nasChoć mamy swoją siedzibę we Wrocławiu, to nie ograniczamy się tylko do działania na terenie naszego miasta czy samej Wielkopolski. Działamy na terenie całego kraju – bez względu na to, czy jesteś z Zakopanego, Suwałk czy też Gdańska – jesteśmy w stanie Ci pomóc i służyć rzeczoznawcza radą czy opinią. Działamy błyskawicznie, byś jak najszybciej mógł poznać prawdę i należną ci kwotę.
Naszym wyróżnikiem jest to, że stawiamy na indywidualizm. Indywidualne podejście do klienta to nasza siła – żadnych automatyzmów, wszystko przygotowywane konkretnie pod Ciebie. Każdy przypadek to dla nas wyzwanie, które traktujemy w sposób unikatowy, zgodnie z przedstawionymi nam wymaganiami. Dzięki temu, przy współpracy z nami, otrzymujesz ofertę skrojoną na Twoje oczekiwania i potrzeby. Podpowiemy Ci, co jest konieczne, a z czego możesz zrezygnować bez żadnych strat.

Jednocześnie swoje usługi oferujemy w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Choć oferujemy najwyższą jakość działania, to jednocześnie dopasowujemy koszt usług do rynkowych cen i wymagań.

Jeśli oczekujesz opinii rzeczoznawcy w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie chcesz współpracować z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, to dobrze trafiłeś, bo PROrzeczoznawca oferuje każdy z tych elementów. Dla nas liczysz się Ty i to Tobie chcemy pomóc!

Zadowolonych klientów

987

Wykonanych zleceń

1125

Wygranych spraw

658